İçeriğe geç

Kullanım Koşulları

www.Daire5.com e-mağazasına hoş geldiniz! Herhangi bir sorun, soru veya yorumunuz varsa bizimle daire5@yahoo.com adresine yazarak temasa geçebilirsiniz.
Mağazamızda güzel bir alışveriş deneyimi yaşamanız dileğiyle…
www.Daire5.com Web Sitesine ait, aşağıda yer alan bütün koşullar ve bildirimler (müştereken “Sözleşme”) kabul etmesi koşuluyla Kullanıcı’ya sunulmaktadır. Kullanıcının herhangi bir şekilde bu Web Sitesine erişimde bulunması veya bu Web Sitesini kullanması durumunda, işbu Sözleşme ile bağlı olduğunu kabul etmektedir. 
KULLANICI SÖZLEŞMEDE YER ALAN KOŞULLARIN TAMAMINI KABUL ETMİYORSA, BU WEB SİTESİNİ VE/VEYA ÜRÜNLERİNİ VE/VEYA HİZMETLERİNİ KULLANMAMA HAKKINA SAHİPTİR.
KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ
Daire5’nin herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Ayrıca, Daire5 site içeriğindeki hatalardan sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir.
HİZMETİN ASKIYA ALINMASI
Daire5 Kullanıcılara önceden haber vermeksizin ve onların onayına başvurmaksızın istediği her an sunduğu hizmeti askıya alabilir, değiştirebilir veya sona erdirebilir. Bunun neticesinde Kullanıcının yaşadığı zararların sorumluluğunu kabul etmemektedir.
TESLİMAT ŞARTLARI
Teslim süresi, ürünün mevcudiyetine, sipariş sırasında belirtilen adrese, Kullanıcı tarafından seçilen ödeme yöntemine ve söz konusu ödemenin onayına bağlı olacaktır. Zira sipariş edilen ürünün teslim süreci ödeme onayı yapıldıktan sonra başlar. Onay süresi ödeme yöntemine göre değişir.
Kullanıcı, satın aldığı ürünlerin doğru adrese ulaşması için siparişi sırasında girdiği adı, soyadı, teslimat adresi gibi kişisel bilgilerinin doğruluğundan sorumludur. Daire5, kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak zararlardan (teslimatın gecikmesi, hatalı olması, vs.) sorumlu tutulamaz. Bu zararlardan dolayı doğacak nakliye masrafları Kullanıcı’ya aittir. Bu masraflar ödenene kadar da Daire5 ürünleri teslim etmeme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, sipariş ettiği ürünü teslim almak zorundadır. Aksi takdirde, söz konusu durumdan kaynaklanan tüm zarar ve masraflar Kullanıcı’ya ait olacaktır. Teslim edilen ürünlerde herhangi bir ayıp, eksik veya başkaca bir şikâyet sebebi bulunması halinde, malların teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde bu durum belgelenerek tarafımıza bildirilmelidir. Aksi takdirde, söz konusu ürünlere ilişkin Kullanıcı’nın tüm hakları ortadan kalkacaktır. Daire5’nin kontrolü dışında gerçekleşebilecek herhangi bir olaydan ötürü teslimatın gerçekleşmemesi veya gecikmesi halinde, Kullanıcı’nın herhangi bir tazminat hakkı yoktur.
PARA BİRİMİ
Web Sitesi’nde belirtilen fiyatlar Türk Lirası bazında olup K.D.V. dâhildir.
 Kullanıcı, Kişisel Hesabına bir kullanıcı adı ve kendisinin belirleyeceği bir şifre ile erişebilir. Kullanıcı adı veya şifrenin unutulması durumunda ilgili bağlantıya tıklanarak Daire5 sisteminde kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturma içerikli bir e-posta gönderilmesi sağlanabilir.
Kişisel bilgilerin doğruluğundan Kullanıcı sorumludur. Daire5 ‘nin bu bilgilerin doğru olmaması nedeniyle uğrayacağı tüm zararlardan Kullanıcı sorumludur. Kişisel bilgilerin doğru olmaması veya herhangi bir biçimde şüpheli olması durumunda Daire5 kullanıcı hesabını kaldırma hakkını saklı tutar. Kullanıcı bu Web Sitesi’nden usulüne uygun hareket etmeyi kabul eder.
KALİTE VE ÜRÜN DEĞİŞTİRME POLİTİKASI 
KULLANICI WEB SİTESİNDE SATIN ALDIĞI ÜRÜN VEYA ÜRÜNLERİ TESLİM TARİHİNDEN İTİBAREN YEDİ (7) İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR. DEĞİŞİMİNİN YAPILABİLMESİ İÇİN TALEBİNİ Daire5 ‘YE BELİRTİLEN SÜREDE BİLDİRMELİ VE ÜRÜNÜ VEYA ÜRÜNLERİ İADE ETMELİDİR.
Değiştirilmek istenen ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmelidir.
Müşteri, renklerin monitör renk kalibrasyonuna bağlı olarak farklılıklar gösterebileceğini göz önünde bulundurmalıdır. Zira kalibrasyonu yapılmayan monitörler istenen doğru renkleri görüntüleyemezler. Müşterinin ekranda gördüğü renk elindeki ki renk ile birebir eşleşmiyor gibi gözükebilir. Her halükarda müşteri siparişini vermeden önce daire5@yahoo.com adresine yazarak bizimle temasa geçebilir. 
ÖNERİLER VE YORUMLAR
Kullanıcı tarafından yapılan tüm öneri ve yorumlar, herhangi bir hak doğurmaksızın Daire5 tarafından dikkate alınabilir, uygulanabilir, geliştirilebilir veya uyarlanabilir.
FİKRİ MÜLKİYET
Bu Web Sitesi’ndeki tüm tasarım, fotoğraf, resim, görüntü, görsel, metin, indirilebilir unsurlar, harita, grafik, HTML kodu, animasyon, yazılım ve veritabanları dahil ve burada sayılanlarla sınırlı olmamakla beraber tüm bilgi ve içerikler telif hakkı, ticari sır, gizlilik ilkesi, patent, ticari marka veya ilgili başka fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. Bu Web Sitesi’nin her bir öğesi, aksi belirtilmediği takdirde, Daire5 ‘nin (veya Daire5 ‘ye kullanım izni veren üçüncü tarafların) münhasır mülkiyetidir ve ilgili fikri mülkiyet haklarının kullanımına yegâne yetkili Daire5 ‘dir (veya Daire5 ‘ye kullanım izni veren üçüncü taraflardır).
MÜŞTERİ DESTEĞİ
Tüm soru ve taleplerinizi e-posta yoluyla daire5@yahoo.com adresine iletebilirsiniz.